Jesteśmy firmą świadczącą usługi medyczne w domu pacjenta na terenie powiatów brzozowskiego, sanockiego, rzeszowskiego, strzyżowskiego i miasta Rzeszów. Nasze ponad dziesięcioletnie doświadczenie na rynku usług medycznych oraz dobra opinia wśród klientów powoduje, iż mogą państwo zwrócić się do nas po radę i powierzyć nam opiekę nad swoimi bliskimi. Nasza kadra to wykształcony, doświadczony, posiadający wysoką kulturę osobistą personel medyczny gwarantujący Państwu wysoką jakość świadczonych usług medycznych.

Każdego dnia nasz personel pomaga w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych związanych z samodzielnym funkcjonowaniem w środowisku domowym, a także prowadzimy edukację zdrowotną osób objętych opieką oraz członków ich rodzin. Nasz personel spędza dziesiątki godzin towarzysząc rodzinom w niełatwej codziennej pracy.

Świadczenia pielęgniarskie udzielane są w domu chorego w dni powszednie tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00 oraz w soboty, niedziele i inne dni wolne od pracy w medycznie uzasadnionych przypadkach.

Ściśle współpracujemy z lekarzami rodzinnymi i pielęgniarkami, placówkami medycznymi tj. szpitale czy przychodnie.

Posiadamy ważną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na świadczenie zakresu usług przez co opieka nad ubezpieczonymi pacjentami jest realizowana nie odpłatnie

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty- informacjami oraz warunkami dotyczącymi realizowanej przez nas pielęgniarskiej opieki długoterminowej, hospicjium domowego, rehabilitacji domowej czy też Zakładu Opiekuńczo Leczniczego

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
tel. 605 428 451
e-mail: med.dom@onet.pl